CZ  |  EN  |  UA  |  MD  |  RU

Imprese S.R.O.

O společnosti

Chuť života ve formě zvychaynosti

Česká výrobní společnost hygienických výrobků „Imprese S.R.O.“ byla původně založena jako společnost, která produkovala komponenty (stavební míchačky) pro evropské výrobce. S časem pomocí našich zkušeností, společnost přešla na výrobu produktů pod vlastní obchodní značkou.

Základem výroby bylo použití jako vlastního vyvinutého výrobního zařízení stejně tak i úzká spolupráce s evropskými výrobci komponentů (kazet, provzdušňovačů). Koncepcí výroby je jednoduchost formy v kombinaci s pohodlným a stylovým designem, a proto výrobky společnosti vypadají skvěle v každém interiéru jekékoli koupelny.

Všechny míchačky „Imprese“ - jsou produkty, které kompletně vyrobeny z mosazné slitiny třídy C85700, s obsahem mědi nejméně 59% (průměrně 61%) z chrom -niklovou povrchovou úpravou. Chcete-li přidat výrobkům krásný zrcadlový lesk používejte metody elektrochemické galvanizace.

Důležitou etapou, která ovlivňuje kvalitu chromový povrchu, je připravení detailů míchačky ke chromování. Vzhledem k tomu, výrobní kapacita „Imprese S.R.O.“ je vybavená nejmodernějším automatizovaným zařízením pro broušení a leštění mosazných dílů míchaček. Niklová vrstva o tloušťce 10 mkm, která připravuje na povrch výrobku pro dokonalé nanesení chromové vrstvy o tloušťce 0,3 mkm, zajisťuje nejen zrcadlový lesk vyrobené míchačky, ale i ochranu proti korozi. Test stability vrstvy pomocí standardizované zkušební metody pro stanovení korozní odolnosti ochrannývrstev (tzv. „solná mlha“) ukazuje: vrstvy míchačky „Imprese“ jsou odolné zkoušce ASST do 24 hodin (kiselinová a solná komora) nebo 200 hodin NSS (neutrální solná mlha, test s 5 % roztokem NaCl) a přítom výrobek nemění své kvalitativní vlastnosti. Výrobce „Imprese S.R.O.“ garantuje stálou kvalitu chromový vrstev, které neztrácí původní lesk a nezmizí v 5 letech provozu.

Pro komplektace svých výrobku společnost „Imprese S.R.O.“zvolila kazety španělského výrobce „Sedal“ třídy A, které mají mezinárodní certifikát ISO9001. Průměr použitých kazet - 25, 35 a 40 mm. Výrobce garantuje 5 let provozu a přesné regulování tlaku a teploty vody při vysokých a nízkých tlacích.

Značky a výhody výrobků Imprese

více údajů

Kontaktovat

+420517810288

info@imprese.eu.com